Z PRAWA na lewo

Premiera książki "Z PRAWA na lewo" już 17 października
Premiera książki "Z PRAWA na lewo" już 17 października mat. prasowe
Już 17 października premiera mojej książki „Z PRAWA na lewo”. Wszyscy, do których dotarła informacja na temat zbliżającej się daty zasypują mnie pytaniami o to jaka ona będzie. Czego możecie spodziewać się po wspomnianym tytule?

"Z PRAWA na lewo" to książka o mnie, ale nie tylko. Czytelnik dowie się z niej o wydarzeniach, które towarzyszyły mi przez ubiegłe lata. Znajdziecie historie od czasów moich studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, aż po chwilę obecną. Moja droga, przemyślenia, analiza sytuacji politycznej, osobiste wybory, jak i towarzyszący mi w tym czasie ludzie.Ta książka jest bardzo szczera. Warto jednak wyraźnie powiedzieć, że wszyscy liczący na to, że znajdą tam plotki lub historie mające charakter sensacji mogą nie spełnić swoich oczekiwań.

"Z PRAWA na lewo" to opowieść o tym co działo się w ostatnich dwudziestu trzech latach. Książka odpowiada na pytania dlaczego niektóre z wydarzeń potoczyły się w Polsce tak, a nie inaczej, jak również kto w kontekście opisywanych wydarzeń jak na nie reagował.

Przedstawione w „Z PRAWA na lewo” sytuacje pokazują jak bardzo ważna jest dla mnie Polska. Kraj, Rzeczpospolita będąca gwarantem praw i wolności obywatelskich. Opisuję w niej historie związane z procesem legislacyjnym, w tym rolę Prezydenta RP w całym tym procesie.

Gwarantuję Wam, że w książce znajdziecie wiele interesujących informacji, bo i wokół mnie działo się wiele. Czasem zastanawiam się, czy nie zbyt wiele... jednak... chyba nie…

Jestem człowiekiem prowadzącym aktywny i dynamiczny tryb życia. Ważne jest dla mnie poczucie, że działam w interesie społecznym. Lubię działać po to, aby ludziom żyło się lepiej, aby byli najzwyczajniej w świecie szczęśliwsi. To staram się pokazać i opisać w książce „Z PRAWA na lewo”.
Trwa ładowanie komentarzy...